Soutěž o 2 vstupenky do divadla MANA

Divadlo Mana v pražských Vršovicích zahajuje svoji divadelní sezónu komedií o ženských trablech s muži. V září tak uvede hned dvě premiéry věnované vztahům lásky i nenávisti. 

1 Dana Černá Dana Sedláková Stanislava Jachnická Tereza Vítů Denisa Pfauserová fotoAlena Hrbková

Soutěžní otázka: Kde sídlí divadlo Mana?

Správnou odpověď pište pod heslem "divadlomana" na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

do 21. září 2020

www.vrsovickedivadlo.cz

Nezapomeňte uvést celé jméno, adresu a telefonní číslo

Výherce budeme kontaktovat mailem

 8 Vršovické divadlo Mana foto Alena Hrbková repro zdarma 002

Českou premiéru zde má komedie „5 za 1“ italského dramatika Enrica Luttmana: zábavná hra o ženské síle a přátelství, v níž nechybí osvobozující humor, brilantní dialogy i detektivní zápletka, má v nastudování zkušeného režiséra Ondřeje Zajíce premiéru 15. září. Pětici žen různých generací, které společně řeší trable s muži i samy se sebou, ztvární Dana Černá, Stanislava Jachnická, Denisa Pfauserová, Tereza Vítů a Dana Sedláková.  Zářijová premiéra čeká ve vršovické Maně i „Podzimní sonátu“ světoznámého dramatika Ingmara Bergmana. Hra o rodinných vztazích se měla objevit na zdejším jevišti už na jaře.  Kvůli pandemii koronaviru ji ale divadlo posunulo na 21. září. Hlavní postavu matky, která dala přednost umělecké kariéře před vlastními dcerami, v ní hraje Dana Batulková. V dalších rolích se představí Lucie Štěpánková, Denisa Pfauserová a Milan Kačmarčík. Režii má opět Ondřej Zajíc.

 

 

Foto: Alena Hrbková

24. říjen 2020
Dnes má svátek Nina

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek