Darujte k Vánocům zdraví v podobě nejčistšího vápníku

Darujte k Vánocům zdraví v podobě nejčistšího vápníku

leximedhana


Kosti a kloubní chrupavky jsou zásadní pro bezproblémový pohyb každého z nás. K jejich správné funkci přispívá především kalcium – vápník. V případě, že naše tělo nemá dostatek vápníku, půjčuje si ho z kostí, a jejich funkce je tedy oslabená. Vyhněte se o letošních Vánocích zbytečným dárkům a své blízké potěšte něčím užitečným. Tím může být doplněk stravy FlexiMed pro zdravé kosti v podobě nejčistšího vápníku od společnosti NaturaMed.


FlexiMed je výjimečný tím, že obsahuje nejčistší formu vápníku a na rozdíl od běžných zdrojů vápníku obsahuje vápník strukturně identický jako ten lidský. V patentovaném procesu je extrahován z kostí norských lososů a má prokázanou nejvyšší vstřebatelnost. Vedle vápníku FlexiMed obsahuje i glukosamin, který tvoří základní stavební složku kloubních chrupavek a má protizánětlivé účinky. FlexiMed se skládá z celkově 8 jedinečných látek, které při pravidelném užívání dlouhodobě podporují zdraví našeho pohybového aparátu. Základem přípravku FlexiMed je vápník, glukosamin, kolagen typu II a vitamin C.


Dopřejte sobě a svým blízkým pod stromeček dárek, který ocení. Samostatné balení FlexiMedu je dostupné za cenu 599 korun a je k dostání v oficiálním e-shopu společnosti NaturaMed www.naturamed.cz


Věděli jste, že…
… vápník je nezbytný pro celou řadu dalších procesů, například pro normální srážlivost krve a řádnou funkci nervové soustavy?


O společnosti NaturaMed
Společnost NaturaMed Pharma AS založil v Norsku v roce 1991 Knut-Erik Karlsen. Do České republiky vstoupil v roce 2006, kdy založil NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o. se sídlem v Českých Budějovicích. Od roku 2009 působí NaturaMed i na slovenském trhu. Doplňky stravy společnosti NaturaMed si v České republice zakoupilo již více než 1 500 000 zákazníků.

13. srpen 2020
Dnes má svátek Alena

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek