Extra dávka čistého kolagenu

Extra dávka čistého kolagenu

Colafit Extra Strong 2

 

Kolagen je základním stavebním kamenem pojivových tkání a k pohybu ho potřebuje každý. Tvoří základní strukturu kostí, šlach a chrupavek, ale je také součástí pokožky, zubů i dásní. S přibývajícím věkem se tvorba kolagenu postupně snižuje, což se projevuje stárnutím kůže, problémy s vlasy i nehty, ale především bolestmi kloubů.  


Oblíbená značka Colafit přichází na trh s extra dávkou kolagenu v novém doplňku stravy Colafit Extra Strong.


V novince jsou zachovány veškeré výhody tradičního Colafitu, který je oblíbený zejména pro jednoduché užívání v podobě měkkých pěnových kostiček. Ty se dobře polykají i bez zapíjení, jsou lehce stravitelné a neobsahují další přídavné látky či umělá barviva, které by zbytečně zatěžovaly organismus.


Colafit Extra Strong je ideální při zvýšené zátěži pohybového aparátu.  Extra velká pěnová kostka obsahuje totiž nejen vyšší dávku čistého, krystalického kolagenu typu I, ale i vitamin D pro podporu správné funkce kostí a svalů a betakaroten dodávající kostičkám specifickou barvu.


Colafit Extra Strong obsahuje 30 kostiček a je k dostání za doporučenou cenu 537 Kč.

 

Produkty Colafit jsou na trhu již více než 20 let, v současné době je nejprodávanější značkou ve své kategorii v lékárnách v Česku i na Slovensku.

13. srpen 2020
Dnes má svátek Alena

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek