7DAYS croissant – svačinka na led

7DAYS croissant – svačinka na led

logo


Česká hokejová reprezentace už má na Mistrovství světa dva zápasy za sebou a začala více než báječně. Zdolala Švédy i Nory. Dnes nás čeká bitva s Rusy. Tak si na dnešní zápas připravte zásobu croissantů 7DAYS, které jsou oficiálním partnerem Mistrovství světa v ledním hokeji 2019 IIHF na Slovensku, a hurá fandit. Určitě to budou nervy, tak ať máte něco na uklidnění.

cs cookies vanilla
7DAYS croissant patří do velké rodiny společnosti Chipita, která podporuje stále více sportovních událostí na světové úrovni. Mezinárodní značka 7DAYS bude „fandit“ z mantinelů spolu s dalšími významnými značkami podporujícími světový šampionát. Šestnáct nejlepších národních hokejových týmů světa se utká v Bratislavě a v Košicích, aby se 26. května rozhodlo ve finále o letošním vítězi.  

Hazelnut
Hokejové mistrovství je každý rok celosvětově jednou z největších a nejsledovanějších sportovních událostí a v zemi Jaromíra Jágra byste jen těžko našli někoho, kdo o něm neslyšel. V loňském roce sledovalo 64 zápasů více než 1,2 miliardy diváků ve více než 160 zemích světa a letos se očekává další pokoření diváckého rekordu.


„Šíření sportovního ducha je ústředním bodem filozofie společnosti Chipita a jejích značek, jelikož sport má moc inspirovat společnost, zejména mladé lidi. Těší nás, že 7DAYS sponzoruje letošní Mistrovství světa v ledním hokeji a že se můžeme přidat k nejlepším hokejistům a jejich fanouškům po celém světě,“ říká Owen J Green, Director for sponsorship, Chipita S.A.

7DAYS COCOA
Značka 7DAYS, jejíž sladké a chutné občerstvení se prodává už v 55 zemích na čtyřech kontinentech, podporuje významné mezinárodní sportovní akce, stejně jako místní týmy, již mnoho let. Croissant 7DAYS je od roku 2014 oficiálním sponzorem Turkish Airlines Euroleague, přední basketbalové soutěže, či partnerem 7DAYS EuroCupu, druhé nejvýznamnější basketbalové ligy v Evropě.

 O společnosti
Společnost Chipita byla založena v Řecku v roce 1973 jako firma na výrobu a prodej chutného občerstvení. V roce 1991 byly na trh uvedeny naše jednotlivě balené trvanlivé croissanty 7DAYS, o několik let později slaný produkt Bake Rolls.
Neustále se snažíme vyvíjet, vyrábět a uvádět na trh bezpečné, inovativní výrobky s vysokou nutriční hodnotou, zajišťovat nejlepší možný poměr kvality a ceny.

Zdroj fota: Chipita

 

17. říjen 2019
Dnes má svátek Hedvika

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek