Sladké dárečky na Valentýna

Sladké dárečky na Valentýna

www.billa.cz

billacoko1

 

Svátek lásky už klepe na dveře a je nejvyšší čas obstarat vašim milovaným sladké dárky, kterými dáte najevo, jak moc vám na nich záleží. V BILLE se poohlédněte po dobrotách značky BILLA Premium – kvalitních čokoládových lahůdkách v krásných dárkových baleních.

 

BILLA Premium višně v hořké čokoládě
Čokoládové bonbóny k oslavě lásky neodmyslitelně patří. Vyzkoušejte variantu z řady BILLA Premium – hořké čokoládové bonbóny s višní v alkoholu, které potěší každý mlsný jazýček. Obsah kakaové sušiny v čokoládě je min. 70 % a čokoláda je vyrobena z certifikovaného UTZ kakaa.  
Cena za balení 168 g: 79,90 Kč, nyní v akci za 69,90 Kč

bilacoko2pral 2

BILLA Premium Belgické pralinky
Darujte svým milovaným lahodné čokoládové pralinky BILLA Premium. Vyrábí se přímo v Belgii a každá pralinka v prémiovém dárkovém balení je jiná. S každým kousnutím tak můžete objevovat nové sladké chutě různých druhů čokolád a rozmanitých náplní.  
Cena za balení 200 g:149,90 Kč

 

 

 

REWE International AG je lídrem na rakouském trhu v oblasti prodeje potravinového a drogistického zboží a jedním z největších zaměstnavatelů v Rakousku. Ve 3 693 prodejnách v Evropě zaměstnává téměř 80 000 pracovníků.

REWE International AG je součástí německé REWE Group, která působí ve 13 zemích Evropy a patří k nejvýznamnějším evropským maloobchodním skupinám a prodejcům rodinných dovolených.

REWE International AG se sídlem v rakouském Wiener Neudorf provozuje obchodní společnosti BILLA, MERKUR, PENNY, BIPA a ADEG, a řadu vlastních produktových značek. V segmentu supermarketů má prodejny v 7 zemích střední a východní Evropy.

BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1991. S obratem ve výši téměř 26 mld. Kč (2016), s 225 prodejnami a více než 6 000 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří již 75 % jejího celkového sortimentu. České potraviny jsou také součástí privátních značek řetězce BILLA – Vocílka, Česká farma, Naše bio, BILLA, BILLA Premium, BILLA Easy či Clever.

Více informací na: http://www.billa.cz

 

29. září 2020
Dnes má svátek Michal

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek