Tchibo představuje Mazagrande s novými příchutěmi

Společnost Tchibo představuje Mazagrande s novými příchutěmi
Letní svěží varianty Mazagrande

IMG 0223 2

Společnost Tchibo představila minulý rok novou značku Mazagrande. Tato kávová limonáda v sobě spojuje jemně perlivé přírodní ovocné šťávy a kávový extrakt. Její originální chuť a přirozená energie kávového osvěžení dokáže v každém probudit zvědavost, která nás vždycky posune o kousek dál. A právě zvědavost vede společnost Tchibo k objevování dalších osvěžujících spojení kávy a přírodních šťáv. Nedávno se představila kofeinově silnější verze Mazagrande Forte, a s dvěma ovocnými příchutěmi nyní přichází Mazagrande Fresh Citrus a Mazagrande Cranberry, neboli brusinka.

 

Mazagrande Forte je obsahem kofeinu třikrát silnější obdoba originální varianty, která si během krátké doby získala velkou skupinu konzumentů. Množství obsaženého kofeinu dodává nápoji výraznější kávovou chuť. Plechovka s tímto nápojem má tmavý podklad.

Mazagrande Fresh Citrus nabízí chuťovou kombinaci více druhů citrusů. Kávovému extraktu dominuje výrazná příchuť grepu, kterou doplňuje citron a limetka. Plechovku s tímto druhem nápoje poznáte podle stříbrného podkladu.

Mazagrande Cranberry, neboli brusinka, nahrazuje citrusy kvalitní brusinkovou šťávou a kávovou příchuť propojuje s trochou jablečné šťávy, která nápoj jemně doslazuje. Plechovka s brusinkovou příchutí má červený podklad.

Mazagrande ve všech příchutích obsahuje jen přírodní složky a je bez přidaného cukru. Nápoje jsou v prodeji v úzké hliníkové plechovce o objemu 250 ml v různých barvách podle jednotlivých příchutí. Koupit je můžete v maloobchodní síti, velkoobchodech, u čerpacích stanic pohonných hmot, ve značkových obchodech Tchibo, ale i online. Doporučená maloobchodní cena je 29,90 Kč.


Díky zvědavosti můžeme vždycky zažít o trochu víc vzrušujících zážitků! A pokud jste zvědaví a navíc hledáte nový netradiční a zároveň velmi osvěžující nápoj na léto, kávová limonáda Mazagrande ve všech příchutích je tu přesně pro vás. Vyzkoušejte ji i v alkoholických míchaných nápojích jako jsou například Woo Woo Grande, Portugalský Mazagran, Mazagrande Spritz či Fizz nebo Mazagrande Irish Coffee.

 

Pro více informací navštivte www.mazagrande.cz

 

nebo sledujte Mazagrande na Facebooku a Instagramu.

 

 

 

 

 

Zdroj, foto: Tchibo

13. srpen 2020
Dnes má svátek Alena

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek