Porce té nejjemnější čokolády ve zmrzlinách Milka

Porce té nejjemnější čokolády ve zmrzlinách Milka

MILKA VEJIR 020


Lehké křupnutí čokoládové polevy a pak už jen nekonečná slast, kdy se ledová pochoutka pozvolna rozplývá na jazyku. Kdo by si odepřel takové blaho uprostřed slunečného dne? Zmrzliny Milka jsou stvořené právě pro takový zážitek.

 

Bohatá porce té nejjemnější čokolády je základem zmrzlin Milka na dřívku. Čokoláda prosypaná drcenými mandlemi v luxusním spojení s vanilkovou zmrzlinou, lehce promíchanou karamelem – to je Milka Mandle a karamel. Vanilkovou zmrzlinu s mléčnou čokoládou uvnitř a vrstvu polevy z mléčné čokolády na povrchu objeví labužníci v klasice Milka Vanilka a čokoláda. Bohaté křupnutí v každém soustu si užijí s Milkou Crunchy Chocolate, kde se skvěle doplňují vanilková a čokoládová zmrzlina z alpského mléka s polevou z mléčné čokolády, prosypanou drcenými slanými sušenkami. Všechny příchutě Milka na dřívku jsou k dostání za cenu 31,90Kč.  

kornout milka 2

Originálem z dílny Milka je pak kornout Milka, kde je porce mléčné čokolády zalitá uvnitř kornoutu a na povrchu obklopená vanilkovou zmrzlinou s kousky čokolády a zmrzlinou s čokoládou. To vše zabalené v delikatesní oplatce. Kornout Milka je k dostání za 29,90Kč.

 

 

Originální zmrzliny Oreo - sušenky k odpolední kávě servírované trochu jinak

nanuk susenka
Kdo by neznal populární kulaté kakaové sušenky s vanilkovou náplní, které spatřily světlo světa před více než 100 lety? A už jste ochutnali skvělou kombinaci sušenek Oreo se zmrzlinou? Seznamte se s Oreo sendvičem a klasikou Oreo na dřívku.

 

Jemná zmrzlina se smetanou, bohatě prosypaná drcenými sušenkami Oreo, v poctivé vrstvě mezi dvěma XXL kakaovými sušenkami Oreo - to je oblíbený Oreo Sandwich, který každou sezónu láká řady mlsounů. Na pultech je k dostání za cenu 34,90Kč.  

susenka milka

Zmrzlina se smetanou a bohatým sypáním nadrcených sušenek Oreo, zalitá polevou s kousky sušenek Oreo, je k dostání i v klasické podobě na dřívku za cenu 34,90Kč. Pro ještě větší zážitek je tady Oreo Popcorn, kde je navíc do polevy přidána porce popcornu. Můžete si tak užít jemnou smetanovou zmrzlinou s kousky Oreo sušenek, zalitou v polevě s kousky sušenek Oreo a popcornu. K zakoupení za cenu 34,90Kč.


ALIMPEX FOOD a.s. je společností zabývající se zejména velkoobchodem a distribucí čerstvých, mražených a nechlazených potravin. Od roku 2000 zahrnula firma do svých aktivit logistické a distribuční služby. Tyto aktivity prošly rychlým vývojem jak z hlediska sortimentu, tak i obratu. Katalogová nabídka obsahuje více než 6500 položek výrobků. Společnost dodává na trh výrobky českých mlékáren, ale i vlastní značky: Balsýr, Blaník, Dr. Halíř, Krajanka, Krajanka mléčné, Krajánek, Milkin, Pâté du Chef a Pivrnec. Dále pak značky, které na trhu výhradně zastupuje, jako například EISKAFFEE, Elinas nebo Philad

 

 

Zdroj, foto: ALIMPEX FOOD

10. srpen 2020
Dnes má svátek Vavřinec

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže