Lucie Bílá pokřtila klip Shawshank Romana Tomeše

 Lucie Bílá pokřtila klip Shawshank Romana Tomeše

1J7A7076 Kopírovat

Zpěvák Roman Tomeš má za sebou jednu desku a jeden klip. Ten nyní doplnil o druhý s názvem Shawshank. Nabízí se tedy otázka, zda se fanoušci můžou těšit na další desku. “Druhá deska určitě bude,” prozradil sympatický zpěvák, herec a tanečník v jedné osobě. „Jen na ni ještě nemám dostatek materiálu. Tvořím z emocí, a protože jsem poslední dobou velmi šťastný, napadají mě jen samé veselé skladby. Jenomže kvůli vyváženosti alba potřebuji i ty pomalejší…“

1J7A7012 Kopírovat
Roman Tomeš se ve svém novém videoklipu k singlu Shawshank, jehož je autorem, ujal zároveň náročné taneční role. “Moc děkuji choreografce Lindě Rančákové. Chyběl mi tanečník pro klip a jí napadlo, že jím budu já. Dala mi důvěru a já jí za to moc děkuji,” dodal pokorně zpěvák.


Jako kmotru nového klipu pozval kolegyni z Hudebního divadla Karlín /Sestra v akci/ Lucii Bílou. Do pražské restaurace Parnas, kde se křest odehrával, dorazila s partnerem Radkem Filipi. “Jsem neskutečně ráda, že mohu tento videoklip pokřtít,” prohlásila Bílá při křtu, „je skutečně nádherný! Je veselý, je letní, je zamilovaný a je šťastný,” dodala a klipu popřála, ať se lidem líbí stejně jako jí: “Přeji tomu klipu hodně stejně tak nadšených lidí, jako jsem já. A přeji, aby na tom připravovaném cédéčku bylo dalších třeba jedenáct takto skvělých písniček.

1J7A6935 Kopírovat
Jak už bylo řečeno, autorem hudby a textu k singlu Shawshank je Roman Tomeš, který si ke spolupráci pozval profesionály z oboru. O hudební produkci se postaral Ondřej Žatkuliak, o filmovou Radim Věžník. Spolu se zpěvákem ve videu vystupuje už jen tanečnice Kristína Tukan. Ti všichni byli křtu klipu samozřejmě přítomni, stejně jako řada Romanových kolegů. Kdo ovšem nemohl chybět, byla manželka Míša, která svého muže v tvorbě podporuje. „Jsem šťastná, když se mu daří“, usmívala se na křtu, „Roman si to zaslouží a ten klip se mu fakt povedl.

1J7A6849 Kopírovat
Její slova potvrdili i hosté /Martin Písařík, Pavel Vítek, Nikki a další/ a zástupci médií, kteří během křtu klip shlédli. Spokojenost, odrážející se ve tváři Romana Tomeše, ještě podpořili partneři křtu, kteří dodali dárky pro hosty: Dermacol a Chaganela /dovozce přírodních produktů pro zdraví ze Sibiře/. O chuťové buňky hostů se postarala jak restaurace Parnas, tak i bar s osvěžujícím letním nápojem Art Spritz.

1J7A7102 Kopírovat
Podívejte se na video ze křtu zde: https://www.youtube.com/watch?v=FatVEMDKwEw

 


Zdroj: Helena Váňová

13. srpen 2020
Dnes má svátek Alena

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek