KAREL GOTT NA KŘTU ALBA „TA PRAVÁ“ JIŽ PŘEVZAL ZLATOU DESKU

KAREL GOTT NA KŘTU ALBA „TA PRAVÁ“ JIŽ PŘEVZAL ZLATOU DESKU!

Gott Karel Supraphon

VIDEOKLIP:
https://www.youtube.com/watch?v=biehrnLYZFg&start_radio=1&list=RDbiehrnLYZFg

 

Dvaačtyřiceti násobný slavík Karel Gott v úterý 26. června 2018 pokřtil v pražské Malostranské besedě své nové album „Ta pravá“. Kmotrem se stal zpěvák Marek Ztracený, který napsal titulní skladbu. Karel Gott přímo na křtu převzal od ředitelky vydavatelství Supraphon Ivy Milerové zlatou desku! Spolu s ním jí rovněž získali producenti Petr a Pavel ORM. Slavnostní křest alba moderoval Libor Bouček a mezi hosty se objevila také zpěvačka Dasha, která na novém albu s Karlem Gottem nazpívala duet „Sám Bůh ví jen“.

Gott Petr Pavel ORM

Album vznikalo postupně pět let a repertoár je mixem popové klasiky a standardů, které chtěl Karel Gott natočit již dříve. Mezi coververzemi jsou mimo jiné skladby You’ll Be In My Heart, Can’t Take My Eyes Off You, When I Need You či Hot Stuff. České texty napsali Miloš Skalka, Eduard Krečmar, Zdeněk Borovec, Jaroslav Machek, Pavel Cmíral, Richard Bergman, Michael Prostějovský či písničkářka Radůza.

Gott Ztaceny Milerova krestCD

Na titulní píseň „Ta pravá“ vznikl videoklip v nápadité režii Martina Paseckého. Prolíná vzpomínky Karla Gotta s jeho žhavou současností. Videoklip je na YouTube velmi úspěšný a momentálně se nachází v TOP 10 v kategorii Trendy, kde boduje jako první hudební video mezi příspěvky významných youtuberů s mnoha fanoušky.

Marek Ztraceny Gott Karel TaPrava

 

 

 

 

Zdroj, foto: Supraphon, M. Kubica

30. září 2020
Dnes má svátek Jeroným

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek