V Aquapalace Praha vypukne osmý ročník Mistrovství ČR v jízdě na toboganu

V Aquapalace Praha vypukne osmý ročník Mistrovství ČR v jízdě na toboganu

Vodní svět

Další ročník Mistrovství České republiky v jízdě na toboganu se uskuteční v sobotu 26. května v Aquapalace Praha v Čestlicích. Návštěvníci se mohou těšit nejen na napínavé závodní klání, ale také na bohatý doprovodný program v podobě soutěže o nejlepšího tanečníka, závodů na nafukovacích zvířatech či legrace u vodního póla.

20110413 aquapalace day1 cam1 duben2011 0252

Ojedinělé závody pořádá aquapark již po osmé. Letošním ročníkem bude provázet známý herec a moderátor z Evropy 2 Jakub Štěpán. Soupeře v turnaji potrápí také populární blondýna Iva Pazderková.
Netradiční závod je rozdělen do čtyř kategorií: děti od 8 do 12 let, mládež od 13 do 17 let, muži a ženy nad 18 let. Maximální počet přihlášených je 150 závodníků. Zájemci se mohou registrovat na webových stránkách Aquapalace Praha www.aquapalace.cz

nebo na místě v den akce.

 DSC0082
Zkušební jízdy odstartují na tobogánu Frekvence 1 v 11 hodin dopoledne. Po registraci má každý závodník možnost jedné zkušební jízdy. Samotné závody se uskuteční v rozmezí od 13 do 16 hodin. Vyhlášení mistrů České republiky v jízdě na tobogánu proběhne v 17 hodin v ČEZ Paláci pokladů.

AQP Foto Deti 01

 

 

Zdroj, foto: www.aquapalace.cz

 

 

 

 

14. srpen 2020
Dnes má svátek Alan

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek