Filmový kalendář „GUMP – pes, který naučil lidi žít“ je již v prodeji.

Kalendář nafotila fotografka Markéta Novak, a vznikal v průběhu natáčení stejnojmenného filmu. Fotografka v něm zachytila filmové herce spolu se zachráněnými pejsky z útulků, přičemž všichni našli v průběhu natáčení filmu svůj nový domov. Jedním z nich je také představitel hlavní role - pes Gump, který byl zachráněn ze špatných podmínek.

3C7A7081

A na koho z hereckých rolí se můžete v kalendáři těšit? S pejsky uvidíte Bolka Polívku, Evu Holubovou, Ivanu Chýlkovou, Karla Rodena, Patricii Pagáčovou, Nelu Boudovou, Richarda Krajča, Janu Plodkovou, Aničku Šulcovou nebo Olgu Lounovou. Obrazově povedený kalendář je charitativní. Organizace „Se psem mě baví svět“, která za projektem „Gump – pes, který naučil lidi žít“ stojí, rozdala čtyřiceti partnerským organizacím kalendáře v hodnotě jednoho milionu korun. Výtěžek z jejich prodeje následně použijí na péči o své svěřence.

DSC 2112
Premiéra filmu měla proběhnout již v prosinci, díky covidové situaci byli producenti nuceni ji přesunout na jaro. Přesný termín bude brzy zveřejněn.


Zdroj: Helena Váňová Production

18. duben 2021
Dnes má svátek Valérie

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek