Dominika Myslivcová bude mít vlastní pořad o vaření

Dominika Myslivcová bude mít vlastní pořad o vaření!

kuchyn

Byla jedna z prvních, která u nás začínala jako youtuberka a její rekordní shlédnutí /přes 74 miliónů/ dodnes nikdo nepřekonal!


S prací youtuberky se však cílevědomá „Růžová Barbie“ nespokojila a rozjela svoji soutěž Miss Princess, kterou zároveň i moderuje. Díky tomu občas získá nabídku i na moderování, k čemuž se přidaly i jiné, tentokrát na poli kinematografie.  Ve filmu Věčně tvá nevěrná si zahrála sebe samu, tedy zpěvačku. A právě nyní točí film s příznačným názvem Po čem muži touží. Tady už jde o menší roli módní redaktorky. „Jsem vděčná za každou takovou zkušenost!“, nechala se slyšet půvabná youtuberka, která svou základnu fanoušků velmi posílila i na Instagramu. „V budoucnu bych se chtěla herectví a zpěvu věnovat naplno, je to můj sen!“

A012 C016 0101UH.0000643 01
Protože všechny profese, kterým se v poslední době Dominika Myslivcová věnuje /herectví, zpěv a moderování/ jdou svým způsobem ruku v ruce, kývla Dominika na moderování televizního projektu o vaření. „Zatím toho moc prozrazovat nesmím, snad jen, že se jedná o zábavný kulinářský pořad a já tím pořadem budu provázet. Moc se těším!“, uzavřela s úsměvem sympatická blondýnka.

 

 

Rádi vaříte? Nechte se inspirovat zde: http://www.sencor.cz/

 

 

 

Zdroj, foto: DMyslivcová

13. srpen 2020
Dnes má svátek Alena

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek