Tipy na krásné léto v Praze

Tipy na krásné léto v Praze

www.bar-bar.cz

Barbar Restaurant exterier

Léto je v plném proudu, tak udělejte maximum pro to, ať máte při dlouhých zimních večerech na co vzpomínat. Pokud se nacházíte v Praze, zajděte si na nějakou hezkou procházku, podívat se po památkách nebo na dobré jídlo. Nebo to ideálně spojte všechno dohromady. Projděte si centrum Prahy, tak jak to obyčejně dělají jen turisté, zajděte si na nějakou pěknou výstavu. Pak si na Malé Straně v restauraci Barbar vyzvedněte předem objednaný piknikový koš a vyražte si ho užít na Petřín.

Barbar Restaurant piknik
Pokud budete raději vyhledávat chládek, můžete v restauraci zůstat a vychutnat si menu uvnitř. Ostatně do piknikových košů i v restauraci si můžete objednat to stejné. Pokaždé je to nějaká polévka, předkrm, salát, vegetariánský pokrm a dezert, často jsou na menu i paštiky, burgery v domácích bulkách, slané palačinky, steaky a další. Skladba menu vždy záleží na tom, co je právě v sezóně a čerstvé. Menu kuchaři mění každé dva týdny, to polední každý den.

Barbar restaurant Vegetariansky burger s tofu a cernymi fazolemi s listovym salatem
Široký je i výběr různých domácích limonád a míchaných nápojů, které příjemně zaženou žízeň. Zavolejte známým a naplánujete si léto plné hezkých zážitků a dobrého jídla. Stůl nebo piknikový koš si zarezervujte na čísle +420 257 312 246. Na nové menu se vždy můžete podívat na www.bar-bar.cz nebo na Facebook.

 

Zdroj, foto: www.bar-bar.cz; Cammino

29. září 2020
Dnes má svátek Michal

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek