Dubnové novinky od Dermacol: dejte šedi sbohem!

Dubnové novinky od Dermacol: dejte šedi sbohem

DERMACOL21

Dolaďte si nový jarní outfit bezchybně upravenými nehty. Jarní pastelové odstíny se postarají o svěží manikúru, která vydrží celý pracovní týden. Pozornost po zimě si zaslouží i pleť, kterou rozzáří rychlý „detox" pomocí masky s aktivním uhlím.

 

Svěží manikúra na celý týden
Tmavé barvy střídají v jarním šatníku svěží pastelové tóny, a to samé platí i o manikúře. I proto do řady dlouhotrvajících laků na nehty Dermacol 5 Day Stay přibyly tři nové odstíny, které doslova srší energií. Jemně růžový, ale přitom jiskřivý Sparkle s třpytkami, které jsou opět „in", doplňují 2 odstíny Fairy a Unicorn s trendovými holografickými efekty. Lak se snadno a rovnoměrně nanáší a na nehtu vytváří krásně lesklý, ale přitom extrémně dlouhotrvající pevný film, odolný vůči oděru a olupování. Dokonalá manikúra vám tak vydrží celý pracovní týden!

Dlouhotrvající lak na nehty 5 Day Stay č. 47, 48 a 49, Dermacol, 99 Kč

5168 Simulace 3D MASK BLACK MAGIC 03 2

Rychlý detox pro pleť
Unavenou a popelavou pleť dostane do formy nová textilní maska Dermacol Black Magic. Aktivní uhlí hloubkově, ale přitom šetrně čistí a detoxikuje pleť a zároveň stahuje rozšířené póry. Bambusový extrakt má antioxidační účinky, díky čemuž pleť po použití působí svěže a plná života. Maska je ideální pro smíšenou a mastnou pokožku a její použití se doporučuje alespoň jednou týdně. Textilní forma je zárukou praktické aplikace, takže tento detox vám nezabere více než 10 minut.

Textilní detoxikační maska Black Magic, Dermacol, 69 Kč

 

www.dermacol.cz

 

7. červen 2020
Dnes má svátek Iveta a Slavoj

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek