Kolekce #LETSCELEBRATE od Heidi Klum v prodejnách Lidl

Kolekce LETSCELEBRATE od Heidi Klum již od 4. prosince
v prodejnách Lidl

www.lidl.cz

Heidi Klum s kolekci LETSCELEBRATE

Se začátkem předvánočního období přináší Lidl a Heidi Klum další kolekci oblečení s názvem #LETSCELEBRATE. Prodej konkrétně odstartuje v pondělí 4. prosince. Limitovaná kolekce nabídne všem milovnicím módy elegantní a módní kousky pro sváteční příležitost za typicky výhodné ceny prodejen Lidl.

 

V rámci dalšího Lidl Fashion Weeku uvede 4. prosince Lidl ve spolupráci s top modelkou Heidi Klum již druhou kolekci oblečení, tentokrát s názvem #LETSCELEBRATE. Ta Vás okouzlí elegantní módou vhodnou jak pro vánoční svátky, tak i pro silvestrovské oslavy.


Najdete v ní elegantní trendy kousky, které se dají skvěle kombinovat – od topů, přes šaty, obuv, šály, saka, kabáty až po kabelky. Dominujícími prvky jsou flirty a satén. Kolekce #LETSCELEBRATE Vás přesvědčí vysokou kvalitou za výhodné ceny od 199 do 799 Kč.

 

„Našim zákazníkům jsme chtěli před Vánocemi nabídnout něco opravdu speciálního. Proto jim přínášíme v rámci dalšího Lidl Fashion Weeku široký výběr oblečení  pro různé příležitosti ucelený v kolekci #LETSCELEBRATE od Heidi Klum.  Nabídka bude dostupná jak v našich prodejnách, tak také online.
Na lidl-shop.cz jsme spustili předprodej této kolekce právě dnes. Zákazníci si tak mohou pořídit atraktivní kousky do svého šatníku za naše typicky výhodné ceny, “ uvádí Michal Farník, jednatel společnosti Lidl.

 

O společnosti Lidl
Společnost Lidl otevřela prvních 14 prodejen v České republice v červnu 2003. V průběhu jejího působení na českém trhu rozšířila obchodní síť na 235 prodejen. Blízkost prodejen k zákazníkům a jednoduchost prodeje jsou základem úspěchu společnosti. Prodejny Lidl jsou specifické svou vysokou funkčností, účelovostí, příjemným a čistým prostředím. Jasné a přehledné rozdělení jednotlivých uliček umožňuje zákazníkovi rychlou a jednoduchou orientaci.
Filosofie prodeje společnosti Lidl je založena na vlastních produktech prodávaných pod vlastními značkami. Veškerý sortiment zboží podléhá neustále přísné kontrole kvality a pouze dodavatelé, kteří tyto vysoké normy kvality splňují, mohou své zboží do Lidlu dodávat. Důležitou zárukou čerstvosti všech potravin je krátká dodací cesta a okamžitá překládka zboží.
Společnost Lidl pro své zákazníky připravuje pravidelné tematické týdny. Kromě potravinářského sortimentu jsou v rámci těchto akcí nabízeny také potřeby pro domácnost, kancelář, sport, zábavu nebo kutilství.

 

 

Zdroj, foto:
www.lidl.cz


www.facebook.com/lidlcesko


www.instagram.com/lidlcz


www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

 

 

 

4. srpen 2020
Dnes má svátek Dominik

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže