DEICHMANN - Leto dava pantoflim zelenou

DEICHMANN - Leto dava pantoflim zelenou

deich


léto je zde se vším všudy a většina z vás už jistě provedla alespoň malou obměnu šatníku a botníku. Pokud přemýšlíte, jakým kouskem svou letní sbírku obuvi ještě doplnit, pořiďte si kvalitní a pohodlné pantofle v moderním stylu.


Právě pantofle a žabky jsou spolu se sandály bezkonkurenční jedničkou v letní obuvi. Nosí je ženy, muži i děti a léto si bez nich snad ani nelze představit. Tato lehká prodyšná obuv v sobě snoubí jak estetickou stránku, tak tu praktickou, kterou oceníte zejména v horkých dnech. Je také neskutečně variabilní, můžete ji bez problémů nosit k jakémukoli letnímu outfitu.


Letní pantofle jsou typem obuvi, který se každou sezónu vrací v nových obměnách. Letos hrají hlavní roli pohodlí a kvalita. Ať už se nejvíce těšíte na večerní procházky po městě nebo promenádě u moře, posezení na zahrádce oblíbené kavárny či piknik v parku, v pohodlných pantoflích si všechny tyto kratochvíle užijete přímo královsky.


Při výběru pantoflí i oblíbených žabek dbejte na to, aby obuv poskytovala dostatečnou fixaci v oblasti nártu, neboť noha – na rozdíl od sandálů – v ní není jiným způsobem upevněna. Nosíte-li často a rády žabky, volte pro pohodlí svých nohou raději ty s malým klínovým podpatkem a anatomicky tvarovanou podešví s měkkou stélkou, která chodidlům zajistí dostatečnou oporu. Zvýšený profil podešve zmírňuje tlak při došlapu a zajišťuje lepší stabilitu celému tělu.


Z letošní kolekce se budou oblibě těšit minimalistické pantofle a žabky ze semiše a lehkých textilních nebo syntetických materiálů s pohodlnou pryžovou podešví. Zejména u žabek jsou letos trendem metalické odlesky, imitace zvířecí kůže a lakovaná úprava, která se zároveň bohatě uplatňuje na páskových sandálech. Jednoduchý čistý design podtrhují pastelové tóny růžové a modré, hitem je také odstín bílé kávy, stejně jako zemité barvy. Na své si přijdou i vyznavačky černobílé klasiky a sytějších barev, jako červená, fialová či modrá. Navzdory svému minimalistickému vzhledu nepostrádají letošní modely pantoflí a žabek rafinované detaily, nejčastěji v podobě kovových přezek, kroužků či korkového efektu na podešvi.


Léto je synonymem pohody, lehkosti, odpočinku i dobrodružství. Chcete-li prožít letní dny příjemně a pohodlně, vsaďte na kvalitní pantofle a žabky s komfortní stélkou.  
 

 

Zdroj, foto: deichmann

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wab

30. září 2020
Dnes má svátek Jeroným

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek