Sluneční produkty Equilibria, Phyris, Kaaral a Uriage pro zdravé opálení

Sluneční produkty Equilibria pro zdravé opálení

1EQUILIBRIA Sun ADULT SPF50 mléko 250ml 419kc 2

 

Sluneční produkty Equilibria od Dr. Maxe pro zdravé opálení, poopalovací péči a vlasy poničené sluncem. www.drmax.cz

 

 2EQUILIBRIA Sun ADULT SPF50 krém 50ml 199kc 23EQUILIBRIA Sun ADULT SPF30 mléko 100ml 23kc 2

Dospělí
1. EQUILIBRIA Sun ADULT SPF50 mléko
200 ml/419 Kč    
EQUILIBRIA Sun ADULT SPF50 je hydratační mléko na opalování s UVB a UVA filtry a ochranným faktorem SPF 50 pro pleť citlivou na slunce. Obsahuje hydratační a zvláčňující látky, voděodolné UV filtry, pantenol a vitamín E.
EQUILIBRIA Sun ADULT SPF50 mléko je vhodné na citlivou pokožku. Lehko se roztírá, nemastí. Zvlhčuje pokožku a ošetřuje jí díky pantenolu, extraktu z řasy Laminaria ochroleuca a vitamínu E. Voděodolné. Fotostabilní UV filtry. Vhodné do extrémních podmínek – do hor, k moři. Dermatologicky testované. Testované na voděodolnost.


2. EQUILIBRIA Sun ADULT SPF50+ krém
50 ml/199 Kč    
EQUILIBRIA Sun ADULT SPF50+ je hydratační krém na opalování s UVB a UVA filtry a ochranným faktorem SPF50+ pro pleť citlivou na slunce. Obsahuje hydratační a zvláčňující látky, voděodolné UV filtry, pantenol a vitamín E.
EQUILIBRIA Sun ADULT SPF50+ krém je vhodný na citlivou pokožku. Lehce se roztírá, nemastí. Zvlhčuje pokožku a ošetřuje jí díky pantenolu, extraktu z řasy Laminaria ochroleuca a vitamínu E. Voděodolný. Fotostabilní UV filtry. Vhodný do extrémních podmínek – do hor, k moři. Dermatologicky testovaný. Testovaný na voděodolnost.


3. EQUILIBRIA Sun ADULT SPF30 mléko
100 ml/249 Kč    
EQUILIBRIA Sun ADULT SPF30 je hydratační mléko na opalování s UVB a UVA filtry a ochranným faktorem SPF 30 pro pleť citlivou na slunce. Obsahuje hydratační a zvláčňující látky, voděodolné UV filtry, pantenol a vitamín E.
EQUILIBRIA Sun ADULT SPF30 mléko je vhodné na citlivou pokožku. Lehko se roztírá, nemastí. Zvlhčuje pokožku a ošetřuje jí díky pantenolu, extraktu z řasy Laminaria ochroleuca a vitamínu E. Voděodolné. Fotostabilní UV filtry. Vhodné do extrémních podmínek – do hor, k moři. Dermatologicky testované. Testované na voděodolnost.


Pro všechny produkty společné:


Aktivní látky:
Mořská řasa - Extrakt z mořské řasy Laminaria ochroleuca, zvané také zlatá řasa, je látka, která poskytuje pokožce účinnou ochranu před procesem přirozeného stárnutí a též před aktinickým stárnutím, tj. stárnutím v důsledku účinků UV záření (photoaging), omezuje zarudnutí kůže a pomáhá obnovovat lipidovou rovnováhu pokožky.
Panthenol - Provitamin B5 se v lidském těle přeměňuje na kyselinu pantothenovou (vitamin B5), hydratuje, zvláčňuje a regeneruje pokožku.
Vitamin E - Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem, zachytává volné radikály.
Bambucké máslo - Tukový extrakt ze semen máslovníku afrického, změkčuje a hydratuje pokožku.
Glycerin - Má hydratační účinky, zvlhčuje a zvláčňuje pokožku.


Použití:
Přípravek dávkujte v dostatečném množství na celé tělo. Rovnoměrně vetřete do pokožky 15 – 30 minut před začátkem slunění. Na udržení ochrany aplikaci opakujte, zejména při pocení, po koupání anebo osušení ručníkem.

 

PHYRIS UV ADD ON

www.viviane.cz

PHYRIS skin control uv30 add on spender 50ml 895kc 3
Sluneční ochrana s UV faktorem 30. Dokonalá ochrana proti známkám stárnutí a podráždění pleti
vlivem slunečního záření!
Ochranné sérum je možno použít jako každodenní péči, celoročně. Obsahuje vitamín E a panthenol.
Ideální na dovolené, jak na hory, tak k moři.
Cena: 895 Kč

 

Kaaral - Bambusový šampón

www.viviane.cz

 

1KAARAL HAPPYSUN bambusovy sampon na vlasy a tel 250ml 252kc 4

 

 

 

URIAGE

www.drmax.cz

 

Dospělí
1. URIAGE Bariésun huile séche SPF50+
200 ml/463 Kč

1URIAGE Bariésun huile séche SPF50200ml 463kc
2. URIAGE Bariésun huile séche SPF30+
200 ml/439 Kč
Suchý olej
Olej pro citlivou pokožku BARIÉSUN nabízí maximální ochranu před slunečním zářením. Lze použít i na vlasy, chrání je před vysoušením a zachovává jejich přirozenou krásu. Má nemastnou texturu, a intenzivně hydratuje. Obsahuje opalovací filtry, které působí současně a poskytují pokožce vysokou ochranu. Neobsahuje alkohol, je hypoalergenní a nezpůsobuje tvorbu komedonů.
Účinné látky:
Fotoprotektivní komplex
Parfemace
Aquaspongines
Vitamíny C a E
Použití:
Aplikujte před sluněním, poté opakujte každé dvě hodiny a vždy po koupání nebo fyzické námaze. Vyhněte se kontaktu s očima.


3. URIAGE Bariésun SPF50+ stick

3URIAGE Bariésun SPF50 stick 8g 295kc
8 g/295 Kč
Tyčinka na citlivé zóny
Snadno se nanáší, je odolná vůči vodě a poskytuje vysokou ochranu. Vysoká snášenlivost i s nejcitlivějšími projevy kůže (jizvy, skvrny,…). Důležitá péče při intenzivním slunění nebo při sportu. Zajišťuje vysokou ochranu, její komplexní složení poskytuje vysokou ochranu proti slunečnímu záření (UVA-UVB). Je hypoalergenní, nezpůsobuje tvorbu komedonů, bez parfemace, chemických filtrů, konzervačních látek a alkoholu.
Účinné látky:
100% minerální komplex UVA-UVB
Bambucké máslo z Karité
Nezmýdelnitelné složky z avokáda
Olej z brutnáku lékařského
Vitamíny A, C a E.
Použití:
Aplikujte před sluněním v tlusté vrstvě na požadovaná místa, která chcete chránit nebo na celé tělo. Poté opakujte vždy po koupání nebo fyzické námaze.


4. URIAGE Bariésun SPF50+ spray
200 ml/463 Kč
Tělový sprej
Sprej poskytuje velmi vysokou ochranu před slunečním zářením. Zaručuje vysokou odolnost vůči vnějším vlivům, snadno se nanáší a rychle vstřebává. Ochranný komplex spojuje 3 filtry proti UVA a UVB, které působí současně. Aquaspongines ® ve spojení s Termální vodou Uriage intenzivně hydratuje Vaši pokožku. Je hypoalergenní, nezpůsobuje tvorbu komedonů, bez octocrylenu, parabenů, cinnamátů, alkoholu a bez parfemace.
VÝSLEDKY VÝZKUMU
0% octocrylenu, maximální snášenlivost s pokožkou.
Účinné látky:
Termální voda Uriage
Organická ochrana před UVA-UVB (včetně Tinosorb M)
Aquaspongines
Vitamíny C a E
Použití:
Aplikujte před sluněním, poté opakujte vždy po koupeli nebo fyzické námaze.


5. URIAGE Bariésun SPF50+ créme minerále

5URIAGE Bariésun SPF50 créme minerále 100ml 43kc
100 ml/439 Kč
Speciálně vyvinut pro potřeby intolerantní a citlivé pokožky.
Speciálně vyvinut pro potřeby intolerantní a citlivé pokožky. Nemastný minerální krém, který poskytuje velmi vysokou ochranu před slunečním zářením. Zaručuje vysokou odolnost vůči vnějším vlivům, snadno se nanáší a rychle vstřebává. Díky komplexu ochranných filtrů je citlivá pokožka optimálně chráněna proti UVA-UVB záření. Aquaspongines ® ve spojení s Termální vodou Uriage intenzivně hydratuje vaši pokožku. Je hypoalergenní, nezpůsobuje tvorbu komedonů, bez chemických filtrů, alkoholu, konzervačních látek a parfemace.
VÝSLEDKY VÝZKUMU
100% hypoalergenní, dokonalá snášenlivost s pokožkou.
Účinné látky:
Termální voda Uriage
Komplex chránící před UVA-UVB
Aquaspongines
Vitamíny C a E
Použití:
Aplikujte před sluněním a poté opakujte vždy po koupání nebo fyzické námaze. Vyhněte se kontaktu s jemnými textiliemi.


6. URIAGE Bariésun SPF50+ créme teintée dorée
50 ml/343 Kč
Tónovaný krém zlatý odstín
Díky výkonnému filtru poskytuje tento krém velmi vysokou ochranu před slunečním zářením. Vhodné pro každého, kdo nemůže být na slunci, ale touží po přirozeném opálení. Zaručuje vysokou odolnost vůči vnějším vlivům, snadno se nanáší a rychle vstřebává. Ochranný komplex spojuje 3 filtry proti UVA a UVB, které působí současně. Jeho jemná textura dodává pokožce přirozeně zlatavý tón. Aquaspongines ® ve spojení s Termální vodou Uriage intenzivně hydratuje Vaši pokožku.
VÝSLEDKY VÝZKUMU
100% hypoalergenní, dokonalá snášenlivost s pokožkou.
Účinné látky:
Termální voda Uriage
Organická ochrana před UVA-UVB (včetně Tinosorb M)
Aquaspongines
Vitamíny C a E
Použití:
Aplikujte před sluněním a poté opakujte vždy po koupání nebo fyzické námaze. Vyhněte se kontaktu s jemnými textiliemi.


7. URIAGE Bariésun SPF30 créme

7URIAGE Bariesun SPF30creme 50ml 335kc
50 ml/335 Kč
Krém s vysokou ochranou před slunečním zářením.
Díky účinnému filtru poskytuje krém vysokou ochranu před slunečním zářením. Zaručuje vysokou odolnost vůči vnějším vlivům, snadno se nanáší a rychle vstřebává. Ochranný komplex spojuje 3 filtry proti UVA a UVB, které působí současně. Aquaspongines ® ve spojení s Termální vodou Uriage intenzivně hydratuje vaši pokožku.
Účinné látky:
Termální voda Uriage
Organická ochrana před UVA-UVB (včetně Tinosorb M)
Aquaspongines
Vitamíny C a E
Použití:
Aplikujte před sluněním a poté opakujte vždy po koupání nebo fyzické námaze.

 

Děti
8. URIAGE Bariésun SPF50+ spray enfant

8URIAGE Bariésun SPF50 spray enfant 200ml 455kc
200 ml/455 Kč
Dětský sprej
Díky výkonnému filtru poskytuje sprej velmi vysokou ochranu před slunečním zářením. Zaručuje vysokou odolnost vůči vnějším vlivům, snadno se nanáší a rychle vstřebává. Ochranný komplex spojuje 3 filtry proti UVA a UVB, které působí současně. Aquaspongines ® ve spojení s Termální vodou Uriage intenzivně hydratuje pokožku. Je hypoalergenní, nezpůsobuje tvorbu komedonů, bez octocrylenu, parabenů, cinnamátů, alkoholu a bez parfemace
VÝSLEDKY VÝZKUMU
0% parfemace, vhodné pro citlivou pokožku Vašeho dítěte.
Účinné látky:
Termální voda Uriage
Organická ochrana před UVA-UVB (včetně Tinosorb M)
Aquaspongines
Vitamíny C a E
Použití:
Aplikujte před sluněním, poté opakujte vždy po koupeli nebo fyzické námaze. Pro kompletní ochranu použijte klobouk, sluneční brýle a tričko. Omezte pobyt na slunci mezi 12 a 16 hodinou. Nevystavujte slunečnímu záření děti mladší 4 let.


9. URIAGE Bariésun SPF50+ lait enfant
100 ml/383 Kč
Dětské tělové mléko
Díky výkonnému filtru poskytuje toto dětské tělové mléko velmi vysokou ochranu před slunečním zářením. Zaručuje vysokou odolnost vůči vnějším vlivům, snadno se nanáší a rychle vstřebává. Ochranný komplex spojuje 3 filtry proti UVA a UVB, které působí současně. Aquaspongines ® ve spojení s Termální vodou Uriage intenzivně hydratuje Vaši pokožku. Je hypoalergenní, nezpůsobuje tvorbu komedonů, bez octocrylenu, parabenů, cinnamátů, alkoholu a bez parfemace.
VÝSLEDKY VÝZKUMU:
0% parfemace, vhodné pro citlivou pokožku Vašeho dítěte.
Účinné látky:
Termální voda Uriage
Organická ochrana před UVA-UVB (včetně Tinosorb M)
Aquaspongines
Vitamíny C a E
Použití:
Aplikujte před sluněním, poté opakujte vždy po koupeli nebo fyzické námaze. Pro kompletní ochranu použijte klobouk, sluneční brýle a tričko. Omezte pobyt na slunci mezi 12 a 16 hodinou. Nevystavujte slunečnímu záření děti mladší 4 let.

 

 

 

 

Zdroj, foto:

www.viviane.cz;

www.drmax.cz

 

 

 

 

 

 

4. srpen 2020
Dnes má svátek Dominik

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže