Oblíbené sportovní oblečení a obuvi od značek Cellbes,Takko, Deichmann a Esprit

Oblíbené sportovní oblečení a obuvi od značek Cellbes,Takko, Deichmann a Esprit

Budte fit

Krásné slunečné počasí je jako stvořené nejen k procházce parkem, ale také člověka vybízí jít si zaběhat, projet se na kole, zabruslit si nebo si třeba vzít „nordic“ hůl a vyrazit na svižnou túru. Abyste si pohyb užívali s radostí a v pohodlí, poohlédněte se po nových módních sportovních kouscích.

 

Oblečení na cvičení už dávno nepředstavují staré tepláky a vytahané triko. Tak jako běžné oblečení, i to sportovní podléhá módním trendům. Jeho základem u žen by měla být sportovní podprsenka s vhodně zvolenou podporou. Takové podprsenky se určují nejen podle fyzické postavy, ale také podle druhu sportu. K dostání jsou tedy v různých střizích a barvách. Černočernou klasikou nic nezkazíte, ale můžete se odvázat a zkusit výrazné barvy, třeba neonové odstíny. Pokud se nebojíte ukázat bříško, sportovní podprsenku můžete případně použít i jako krátký top.

 

K nejoblíbenějším vrškům patří tílka a trika s krátkým rukávem v nejrůznějších vzorech a barvách. Také na sportovních topech se objevuje módní květovaný anebo vojenský vzor, případně kombinace neutrálních barev. Chladnější ráno hravě zvládnete pomocí funkční bundy na zip. Jako bonus do ní schováte mobil i malou peněženku.

I letos jsou hitem sportovní legíny. Aktuální módní kolekce je nabízí jak v délce pod kolena, tak klasicky dlouhé, jednobarevné, nebo naopak s výraznými geometrickými, abstraktními nebo zvířecími vzory. Pokud preferujete volnější kalhoty, můžete zvolit joggingové tepláky s nohavicemi zúženými u kotníků.

 

Především ale nezapomeňte na vhodnou sportovní obuv. Její výběr by měl odpovídat typu sportu, pro který ji potřebujete. Ve sportovních kolekcích nyní najdete nepřeberné množství tenisek na různé druhy sportů, stačí si jen vybrat.

 

Proberte šatník a prohledněte si ukázku sportovního oblečení a obuvi od značek Cellbes,Takko, Deichmann a Esprit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj, foto: WaB PR

 29. září 2020
Dnes má svátek Michal

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek