DEICHMANN - Privitejte podzim v nizkych kozackach

DEICHMANN - Privitejte podzim v nizkych kozackach

Deichmann Nizke kozacky

Kotníkové kozačky jsou ideální variantou obuvi pro podzimní období. Měnící se počasí a aktuální venkovní teploty nám totiž napovídají, že přišel čas odložit lehké polobotky hluboko do botníku a vyzbrojit se „podzimnější“ obuví, se kterou si vystačíme až do doby, kdy přijdou první mrazíky.
Aktuální kolekce značky Deichmann pro podzim 2016 přináší nepřeberné množství kozaček v různých stylech, výškách a barvách. Aktuálním trendem jsou kozačky končící několik centimetrů nad kotníky, na blokovém podpatku, který vám zajistí stabilitu při chůzi. Ta je umocněna u některých modelů také pevnou profilovanou podešví, která zabrání případnému uklouznutí za nepříznivého počasí.


Nízké kozačky vypadají skvěle jak s úzkými skinny kalhotami, tak se šaty a sukněmi v libovolných délkách, od mini po délku do půli lýtek. V podzimní kolekci naleznete nejen klasické modely na zip, ale také nazouvací kozačky nebo nízké kozačky s pružnou vsadkou ve stylu Chelsea obuvi.
Z materiálů dominuje syntetika ve vzhledu kůže a semiše. Z barev se nejčastěji setkáme s černou a šedou, ale nechybí ani několik modelů ve světlejších odstínech, například v módní béžové nebo světle růžové barvě.

 

 

Zdroj, foto: Deichmann; www.whiteandblackpr.cz

29. září 2020
Dnes má svátek Michal

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek