V CENTRU CHODOV OTEVŘE SVŮJ PRVNÍ ČESKÝ BUTIK ITALSKÁ ZNAČKA MAX&CO.

V CENTRU CHODOV OTEVŘE SVŮJ PRVNÍ ČESKÝ BUTIK ITALSKÁ ZNAČKA MAX&CO.

MAXCo. 2

Italská značka MAX&Co. představí v září svoji vůbec první tuzemskou pobočku v Centru Chodov. Tato módní ikona již od roku 1986 nabízí ženám toužícím po osobitém stylu kreativní střihy, barvy a materiály podtrhující jejich individualitu. České zákaznice se mohou těšit na podzimní kolekci, která svými řadami akcentuje rafinovaný půvab městských žen, vybízí ke svobodomyslnosti i souzní s dívčí romantickou duší.

amic

Centrum Chodov v druhé polovině září přivítá italskou módní ikonu MAX&Co., jejíž vůbec první tuzemský butik naleznou vyznavačky sofistikovaného stylu v prvním patře nákupního centra. Renomovaná značka chce v ženách vzbuzovat odvahu vyhnout se módnímu diktátu, a tím podtrhnout jejich individualitu. Mezinárodní ambasadorkou MAX&Co. se stala elegantní americká modelka Olivia Palermo. „Luxusní značka MAX&Co. nabízí široký sortiment vysoce kvalitního zboží, jež uspokojí i náročnější milovnice módy toužící po osobitosti. MAX&Co ztělesňuje to nejlepší z produkce Made in Italy, věřím, že to naše zákaznice ocení,“ uvedla Marcela Hrdličková, ředitelka Centra Chodov.

MAXCo. 3

Řady nové kolekce představují retro 60´s Glamour styl, elegantní Contemporary Folk linii a mladou romantickou Neo-Preppy. 60’s Glamour dominují retro střihy, barvy i materiály. Mladistvou swingovou energii charakterizují koketní siluety, zkrácené proporce, minisukně, oversize střihy, šaty v „A“ střihu a dlouhé kabáty s vysokým pasem. Nachází se zde i široké či zkrácené kalhoty z luxusních látek v překvapivých kombinacích. Kolekce vybízí k vrstvení a umožňuje propojování různých materiálů, například hedvábné košile s manšestrovými šaty bez rukávů. Tlumené barevné kombinace černé, modré a šedé jsou ozvláštněny lesklou světle růžovou spolu s mandarinkově oranžovou. Contemporary Folk reprezentuje eleganci celé podzimní kolekce a inspiruje ke svobodomyslnému vytváření různých outfitů. Řadu doplňuje kontrast živých potisků a výrazných barev, které vyzdvihují odvážnou stránku ženy se smyslem pro šik styl. Nechybí široké kalhoty, kaftanový typ šatů a dlouhé sukně. Paletu zemitých a safírových barev oživují oranžové a zlaté odstíny spolu s květinovými vzory. Neo-Preppy odkazuje na studentský styl oblékání plný mladistvé energie snoubící se s romantickými květinovými a grafickými motivy. Zaměřuje se zejména na ženy z kanceláře, jež preferují pohodlný, avšak nevšední styl oblékání vhodný pro všechny aktivity od rána až do večera. Kolekce nabízí vzorované overaly, proužkované látky, košile v boho stylu a kabáty s pásky, které lze zavázat či nosit ležérně uvolněné. Objevují se zde i doplňky jako barety nebo kozačky speciálně navržené ke skládaným sukním. Kolekci přidávají na intenzitě dekadentní barevné odstíny barvy vína, čokoládově hnědé či jantarové.
    
Více informací naleznete na www.centrumchodov.cz nebo na www.facebook.com/centrumchodov

 

 

Zdroj, foto: www.unibail-rodamco.com; amic

13. srpen 2020
Dnes má svátek Alena

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek