Van Graaf 2016

van graaf

VAN GRAAF JE NOVÝM PARTNEREM SOUTĚŽE JUNIOR TALENT 2016 POŘÁDANÉ V RÁMCI MBPFW

Praha, 2. února 2016 - VAN GRAAF v letošním roce nově podpoří návrhářské talenty v rámci pražského módního týdne Mercedes-Benz Prague Fashion Week, jehož jarní edice se uskuteční od 16. do 23. března 2016, a stane se tak hlavním partnerem soutěže o nejtalentovanějšího začínajícího oděvního designéra, nesoucí příznačný název VAN GRAAF Junior Talent 2016. 

 

Soutěže se mohou zúčastnit čeští a slovenští módní tvůrci ve věku do 26 let. Vítěz, který vzejde ze čtyř odbornou porotou vybraných finalistů, kteří se představí formou módní přehlídky v rámci oficiálního programu MBPFW, obdrží cenu VAN GRAAF Junior Talent Card. Ta mu poskytne možnost vytvoření nové módní kolekce, její prezentaci v rámci zářijové edice pražského módního týdne a PR podporu ze strany Mercedes-Benz Prague Fashion Week.

 

VAN GRAAF je mezinárodní firma prodávající módní oblečení, která je známá díky svým vynikajícím kompetencím a čistotě stylu. Počínaje kvalitními základními značkami, přes designérské kolekce až po značkovou módu pro mladé – jako odborníci na značkové zboží nabízíme kvalitu, rozmanitost a know-how v oblasti módy pod jednou střechou. Během několika let se společnost VAN GRAAF úspěšně prosadila v nejvýznamnějších evropských metropolích jako silný prodejce dámské i pánské módy. V současnosti má firma pobočky v Polsku, Rakousku, Švýcarsku, Maďarsku a v České republice.

 

VAN GRAAF nabízí svým zákazníkům možnost nakoupit módní trendy nejdůležitějších značek jako Finshley & Harding, Lagerfeld, Calvin Klein, Diesel, Marc O’Polo, Boss, Hugo, Marc Cain, Marie Lund, Tommy Hilfiger, Polo Ralph Lauren, Guess, Nils Sundström, Paul & Shark, Escada Sport, Baldessarini, Armani Jeans, EA7, Lacoste, Drykorn a mnoha dalších.

 

Zdroj BB Media

30. září 2020
Dnes má svátek Jeroným

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek