Electric Lady chystá světový projekt s anglickým producentem Nigel Lowisem

Electric Lady chystá světový projekt s anglickým producentem Nigel Lowisem

vanovaladygaga

Tereza Rays alias Electric Lady, česká kytaristka a jediná zástupkyně světové značky hudebních nástrojů Fender u nás přichází s famózním česko - anglickým hudebním projektem, který u nás nemá obdoby. Projekt vzniká pod záštitou mezinárodní hudební agentury Nemoros, ve spolupráci s anglickým producentem N. Lowisem, moderátorem Pavlem Andělem a podporou dalších významných umělců české kulturní scény.

IMG 1258 Kopírovat
Více již o projektu rockera sama: „Hrozně dlouho o něčem podobném sním. Jedná se o audiovizuální trilogii ( tři díly klipů) v rámci mé nové desky, která nebude jen dalším albem v řadě, ale hudebním produktem, narážejícím na aktuální světovou tématiku. Protože se jedná o koncepčně velmi rozsáhlý a finančně náročný projekt, hledáme partnery, kteří by projekt finančně zaštítili. Jakožto průkopníci něčeho nového to nemáme lehké, to si asi dokážete představit…  Celý projekt má stát přes 600 tisíc korun a já věřím, že pomocí startovače kýžený obnos dáme dohromady.“


Deska je od začátku psána Electric Lady společně s anglickým producentem Nigel Lowisem. Tento významný anglický skladatel se podepsal například pod nejprodávanější alba Celline Dione, anebo skladby Stevie Wondera. Pan Lowis má za sebou 15 milionů prodaných kompilací po celém světě a je držitelem mnoha zlatých a platinových desek.

IMG 9091 UP 2 2048pix coy Kopírovat
„Hudba se ponese v moderním rockovém stylu a naše produkce usiluje o celosvětové šíření“, uvedl Roman Rossi, majitel agentury Nemoros. „Deska bude tématicky stavěna do děje světové apokalypsy a také hnutí za záchranu světa, tedy aktuálních palčivých otázek. Rádi bychom tuto naši iniciativu také spojili s Leonardem Di Capriem a jeho kinematografickou ekologickou činností. Projekt má již nyní obrovský přesah do zahraničí a již v této fázi o něj projevil zájem prestižní anglický časopis KERRANG https://www.kerrang.com v Anglii. https://www.startovac.cz/projekty/trilogie-rock/ .“

9CC1A8CC 495C 4895 8616 159138B203F2 Kopírovat


„Velkou radost nám udělal zájem několika významných rockových rádiích právě v Anglii“, doplnila Electric Lady a pochlubila se s turné s kapelou Wohnout, které proběhne v měsících březnu a dubnu.

 


Zdroj: Helena Váňová Production

5. srpen 2020
Dnes má svátek Kristian

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže