Zasněžené novinky na Dolní Moravě: nová sjezdovka či zimní horská dráha

Restaurace Skalka Stezka v oblacích 3

Celkem si lyžaři užijí na jedenáct kilometrů upravených kopců. Vybrat si mohou některou z osmi sjezdovek různých obtížností. Nově vznikla modrá sjezdovka, na které se vyřádí například rodiny s dětmi. 

 

Vychutnat si můžete též tříkilometrový sjezd ze Slamníku ke stanici lanovky U Slona. Zábavné Fun tratě se letos dočkaly terénních úprav. Crossová trať či snowpark si tak převlékly sněhový kabátek a budou dodávat nový adrenalin. K dispozici každému zájemci, velkému či malému, jsou na kopcích Dolní Moravy též zkušení instruktoři lyžování a snowboardování. Na držitele Resort karet nebo děti do patnácti let pak čekají skipasy za zvýhodněnou cenu.

Restaurace Skalka Stezka v oblacích 1

 

Na Dolní Moravě se však zabavíte nejenom při lyžování. Nová Mamutí horská dráha otevře svou první zimní sezónu. Nejdelší bobová dráha v Česku a druhá nejdelší v Evropě měří tři kilometry a je protkaná pětadvaceti rychlými zatáčkami, dvojitou 360°otáčkou, podzemním tunelem či čtyřmi jumpy nad lesními cestami. Prohlédnout si tuhle adrenalinovou jízdu můžete ze Stezky v oblacích, která se tyčí padesát pět metrů nad zemí a poskytuje tak dechberoucí pohled na zimní horskou krajinu. Využijte zimní radovánky při večerním sáňkování, při jízdě sněžnou rolbou, při výšlapech na sněžnicích či skialpech, na běžkách nebo v mrazivých ránech při jedinečné první stopě.

Skialpy

 

A až vám bude zima okusovat nos, zahřejte se v restauraci Skalka. K úchvatnému panoramatickému výhledu si můžete nechat naservírovat třeba originální jelení hamburger nebo klasické bombardino. Zahřát se a doplnit energii můžete též v některé z další šesti restaurací přímo na sjezdovkách. Zůstaňte sjezdovkám a zimním zážitkům nablízku i přes noc. Ski-in/ski-out ubytování najdete ve čtyřhvězdičkovém wellness hotelu Vista, v horských chatách či v penzionu. Naplánujte si svou zimní nadílku na webu na stránkách Dolní Moravy.

Bobová dráha

 

Relax & sport resort Dolní Morava                                   

Wellness hotel Vista                                                        

                                                                      

www.dolnimorava.cz

30. září 2020
Dnes má svátek Jeroným

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek